Onur Tesisat son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden Gider tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Gider tıkanıklığı her zaman başımıza gelebilir evde veya ofiste herhangi bir yerde beklenmedik zamanlarda tıkanabilir. Gider neden tıkanır? sorunun cevabı birçok sebep olabilir. Saç birikintileri, yemek atıkları yada istemsiz düşen herhangi bir cisim sebep olabilmektedir. Her konuda titiz davransanız bile tesisat altyapısı kendiliğinden bile eskiyebilir.

Onur Tesisat İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelerde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Gider tıkanıklığı açma servisinde sektörün nabzını yoklayan firmamız güler yüzlü tecrübeli ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Zamanında müdahale de bulunmaması durumunda ve gerekli tedbirlerin alınmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve çıkarılamayacak hale gelebilmektedir. Sorun daha da büyümeden Onur Tesisat firmamızdan bilgi almanız önerilmektedir. Gerekli görülmesi durumunda ekibimiz yerinde keşif hizmeti vermektedir.

Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp