Tıkalı Pimaş Açma işlemi, kırmadan ve zarar vermeden profesyonel araçlarımız yardımıyla yapılır. Tıkalı pimaşların açılması olumsuz olayların önüne geçer. Pimaş tıkandığında tıkalı pimaş açma işlemi mutlaka yapılmalıdır. Banyo, mutfak lavabosu, küvet ya da duşakabin v.b. pis suların rögarlara iletildiği PVC borulara pimaş denir. Dikkat edilmediği zaman pimaşların tıkanmaları karşılaşılabilecek sorunlardan birisidir. Bazen dikkat edilse bile tesisatın eskimesi sonucu da Pimaş Tıkanıklığı yaşanabilmektedir. Onur Tesisat Tıkalı Pimaş Açma hizmetini İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelerde vermektedir.

Lavobo Pimaş tıkanması, Tuvalet Pimaş tıkanması, Bina Pimaş tıkanması gibi sorunlarla karşılaşmanız durumuna sorun daha da büyümeden alanında uzman profesyonel ve tecrübeli ekibimizden destek almanızdır.
Pimaş açma konusunda daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Pimaş Neden Tıkanır?


Çoğunlukla kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. Tuvalete atılan kağıt parçaları bez parçaları yada herhangi bir cisim pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bazen gördüğümüz diğer durum ise inşaat çalışması sırasında inşaat malzemelerinin tıkması sonucu oluşmaktadır.

Lavobo Pimaş tıkanması, Tuvalet Pimaş tıkanması, Bina Pimaş tıkanması gibi sorunlarla karşılaşmanız durumuna sorun daha da büyümeden alanında uzman profesyonel ve tecrübeli ekibimizden destek almanızdır. Robotla pimaş tıkanıklığı ile zamandan ve paradan kar etmenizi sağlıyoruz.

Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp