Evde veya ofiste Eviniz de oluşan genellikle fabrikalarda oluşan yağ atıkları vb atıkları için veya kanal tıkanmaları sonucu oluşan durumlarda Onur Tesisat Vidanjör Tuvalet Açma, Kanal Açma Hizmeti sunmaktadır. Hayati tehlike oluşturabilecek bir çok durumun yaşanmaması ve çevre temizliği için önemli bir konudur. Vidanjör Tuvalet Açma ve Kanal Açma Hizmeti kapsamında firmamızın yapmış olduğu çalışmalar oldukça fazladır.

Özellikle ülkemizdeki bir çok büyük şehir gibi diğer şehirlerde de kentleşme sonucu büyüme yaşandığı için ve kontrolsüz büyüme sonucu kentleşme oranı düzensizdir, bu durumun sonucu olarak en büyük sorunlarından birisi de kanal ve kanalizasyon sorunlarıdır. Her tarafımız denizle kaplı olsa bile vidanjöre ihtiyaç duyulan vidanjörle kanalizasyon ve tuvalet açma isteğinde bulunan kişiler bu durumu fazlasıyla iyi bilirler.

Özellikle ülkemizdeki bir çok büyük şehir gibi diğer şehirlerde de kentleşme sonucu büyüme yaşandığı için ve kontrolsüz büyüme sonucu  kentleşme oranı düzensizdir, bu durumun sonucu olarak en büyük sorunlarından birisi de kanal ve kanalizasyon sorunlarıdır.
Firmamız tarafından 7/24 kesintisiz vidanjör hizmeti alabilirsiniz.

Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp