Giderlerin tıkanması çok sık karşılaşılan bir sorundur. Firmamız bu sorunlarınızda tıkanıklık açma hizmeti ile yanınızda. Mutfakta lavabo tıkanması sonucu sık sık gider tıkanıklığı veya gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider tıkanıklığının açılması bu noktada çok önemlidir. Ne kadar dikkat edersek edelim giderler tıkanabilir.

İstemsiz olarak titiz davransak bile ev, iş yeri ve okullarda gider tıkanıklığı sorunu oluşabilir. Tıkanık giderler açılmaması durumunda ciddi su baskınlarına ve boru patlamalarına yol açabilmektedir. Zaman zaman gider tıkanıklığı açma işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılmasında fayda vardır. Gider tıkanıklığı açma uygulamasının uzman tesisatçılar tarafından yapılması son derece kritiktir. Gider tıkanması oluşan bölgenin zarar görmemesi açısından kritik bir öneme sahiptir.

Onur Alt Yapı Tesisat, İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelerde tıkanıklık ve gider açma hizmeti vermektedir. Tecrübeli ekibi ile robotla gider tıkanıklığı açma işlemini ise son teknoloji cihazlarla yapmaktadır.

Gider açma konusunda uzman ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak tıkanıklık açma ekiplerimiz eski usul teller ve kimyasallar ile değil, motorlu kılavuzlar ve kameralı sistemler ile mutfak gideri açma işlemi yapmaktadır. Firmamızda uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Kameralarımız ile tıkanıklık nedenini bulup, mesafesini ölçtükten sonra uygun robot kanal açma makinaları ile tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz. Siz müşterilerimizin kısa sürede günlük hayatlarına devam etmelerini sağlıyoruz.

Kameralı sistemler ile Tıkanıklık açma

Rögarlar, binadaki atıkların ve pis su borularının  toplandığı alanlardır, rögarlar bina da tuvalet ve lavabolardan tuvalet kağıtları vb atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir borunun zamanla eskiyip çökmesinden oluşmasıdır. rögar giderlerini robotlu cihazlar ve kameralı sistemler ile kırıp dökmeden  açmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İster tuvalet ister mutfak gideri, isterde pimaş açma ve lavabo tıkanıklığı açma olsun, bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalıdır. Yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanımı gibi nedenlerle giderlerde tıkanık açma sorunu ile uğraşılmaktadır. Firmamıza gerek telefon ile gerekse mesaj formu doldurarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tüm tıkanık açma problemlerinize teknik personelimiz ve ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemini teknolojik robotlarla yapıyoruz ve robotla gider açma işlemi için ekstra ücret talep etmiyoruz..

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Firma olarak robotik cihazlarla ve kameralı sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. İstanbul il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık sorunlarını giderebilmekteyiz. Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamı ile görüntülenmektedir. Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görebilmektedir. Ardından bu görüntüler bilgisayara aktarılıp, ekibimiz değerlendirme yapmaktadır. Robotla tıkanık açma işlemine başlanılmaktadır. Böylece sorunun hangi boruda olduğu kısa bir zamanda saptanmaktadır. Ardından hemen Kırmadan tıkanıklık açma başlar.

Tıkanıklık Sorunu Nasıl Gider

Tıkanıklık açarken ekiplerimiz hiçbir şekilde kırma işlemine girmemektedirler. Her genişlikteki gider borularını güvenli bir biçimde açmaktadırlar. Evlerde ve işyerlerinde bulunan tuvalet ve mutfak giderleri ya da yağmur suyu giderindeki tıkanıklıklar uzman ekiplerimizce ve deneyimli personelimizce son teknoloji cihazlarla açılmaktadır. Bütün tesisat ve giderlerde ortaya çıkan sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.


gider açma hizmeti

Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve yanlış tesisat uygulamaları yüzünden pimaş tıkanmaları son yıllarda hızla yaygınlaşmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma işlemi robot ile evinizde veya binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılmaktadır.

Tuvalet bölümlerinde tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller pimaş tıkanıklığına yol açmaktadır. Mutfak bölümlerinde  yemek atıkları, kızartma yağları tıkanmaya neden olur. Pimaş borular sürekli tıkanıyorsa mutlaka kameralı tıkanıklık açma servisinden yardım alınız. Boruların içine kamera ile bakarak sorunu net olarak tespit ediyoruz ve pimaş açma işlemi yapıyoruz.

Gider Tıkanıklık Açma

Pis su tesisatı yapılırken su ve pisliğin gitmesi için boruya verilen meyil yani eğim oranı doğru hesaplanmalıdır. Tıkanıklık açma servislerinde en sık karşılaştığımız durum gider borularında ki meyil sorunudur. Bazı binalarda mutfak gider suyu mutfaktan çok uzak noktada olan tuvalet giderine bağlanabilmektedir.

Uzun olan mesafede eğim doğru verilemediği için sürekli tıkanıklık sorununa yol açmaktadır. Her ne kadar tıkanıklık açma işlemi robot makineler sayesinde basit hale gelse de sürekli tekrarlayacak bir sorunda cebinizden sürekli para çıkacaktır.

Bina Gider Borularındaki Tıkanıklığı Hemen Açıyoruz

Ana gider borusu tıkandığından en alt kattaki daireyi su bastığından bütün sıkıntıyı daire sahibi çekmektedir. Apartman sakinleri bilinçli bir tüketici olmalı ve kendilerini ilgilendiren bu konuda küçük çocukları varsa onları da bilgi sahibi etmelidir.

Hizmet Bölgelerimiz


TIKLA ARA
WhatsApp