Kanalizasyon Rögarı Açma ve logar kapağı açma hizmetinde sorunlar son teknoloji cihazlarla ve robotla tespit edilmektedir. Onur Tesisat İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelerde profesyonel ve alanında uzman tecrübeli ekip ile sizlere 7/24 Logar Açma ve Kanalizasyon Rögarı Açma hizmetini anında sunuyoruz. Logar tıkanıklığının robotla tespit edilmesi sonucu kırmadan dökmeden logar, kanalizasyon rögarını açma uygulamaları yapılmaktadır.

Belediyeler sitelere veya binalara ait logar kuyuları ile ilgilenmez, dolayısı ile oluşabilecek logar sorunlarında site yönetimleri kendi çözümlerini aramak zorunda kalırlar.
Logar işleri için profesyonel bir firma arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Belediyeler sitelere veya binalara ait logar kuyuları ile ilgilenmez, dolayısı ile oluşabilecek logar sorunlarında site yönetimleri kendi çözümlerini aramak zorunda kalırlar. Logar kuyuları tesisat sisteminin düzgün çalışması için ve sağlık açısından hayati öneme sahiptir, bu yüzden aksatmadan kontrollerinizi yaptırmanız önemlidir.

Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp